Namų šiltinimas

Informacija mūrinių, karkasinių namų su oro tarpais, apmūrytų medinių namų, savininkams, norintiems kad namas, pastatas taptų šiltesnis.
Šiltinant ankstesnės statybos namą, sienose dažniausiai yra oro tarpas. Šiltinant namą iš išorės polistirenu, vata arba kitomis termoizoliacijos medžiagomis, esant tuščiam oro tarpui, dažnai nėra efektyvu, nes diduma šilumos prarandama ne per išorinės sienos konstrukcijos dalį dėl šilumos pralaidumo, bet dėl oro konvekcijos sienos tuščiame oro tarpe. Geriausias būdas sustabdyti oro judėjimą ir šilumos praradimą – tai užpildyti oro tarpus sienose Thermo-Lun termoputomis, tai pat galima užpildyti tuštumas perdengimuose, grindyse. Todėl namo šiltinimą visada reikia pradėti nuo oro tarpo užpildymo termoizoliacinėmis putomis ir tada spręsti, ar dar reikia šiltinti namą iš išorės.
Šiandien rinkoje tuščių ertmių pildymui naudojamos įvairiausios termoizoliacinės putos. Kur garantija, kad ,,šiltos putos” nepraras savo savybių po kelerių metų?
Termona UAB šiltinimo darbus atlieka šiltinimo technologija, kuri buvo naudota Danijoje jau prieš 50 metų. Dabar tai jau išbandyta laiku ir patobulinta namų šiltinimo technologija Thermo-Lun . Ši sienų tarpo šiltinimo technologija Thermo-Lun putomis, Lietuvoje dar yra patentuota pavadinimu ,,Mipora”.
Mes esame oficialūs šiltinimo technologijos Thermo-Lun atstovai Lietuvoje. Centrinis Thermo-Lun biuras randasi Danijoje. Pagal kontraktą, Thermo-Lun aprūpina savo atstovą originalia autorine šiltinimo įranga, termoputos gamybai reikalingomis medžiagomis/jų komponentais. Thermo-Lun garantuoja pagal jų technologiją ir jų tiekiamomis medžiagomis pagamintos termoputos ilgaamžiškumą ir deklaruojamas technines šilumines savybes.